Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - O Shijak Me Halle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

o shijak me halle
ce bane o zot

o shijak me halle
ce bane o zot

me fute ne valle
tani s'mund t'dal dot

me fute ne valle
tani s'mund t'dal dot

REF
cdesha ce kalova
andej ka shijaku
nje goc e takoa
e me zu meraku
kam frik se do mbetem dhanderr ne shijak
oh moj goc tirone
s'me vjen keq aspak

II
c'me bane moje nane
me linde te pa fat

c'me bane moje nane
me linde te pa fat

linda çune tirone
do vdes ne shijak

linda çune tirone
do vdes ne shijak

REF
cdesha ce kalova
andej ka shijaku
nje goc e takoa
e me zu meraku
kam frik se do mbetem dhanderr ne shijak
oh moj goc tirone
ste kam faj aspaka


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Remzije Osmani - O Shijak Me Halle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Shijak Me Halle".
3. Video është e këngës "O Shijak Me Halle", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0