Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Bajnë Kuvend Malet Ngriten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

oo bajn kuvend o
malet ngriten
perball diellit
oooo o moj shqipja jone

o por si drite
?????????
e plakun qiellin
o moj shqipja jone

e l'shojn shekujt
gurrn e kastriotit
palt e kuqe
hap flamuri kombit
me flak lulesh
shkroj dy fjal pranvera
kem kreshnik ne kulla¨
me shtat zemra
ooo moj kosove
ty ta kem dhen krahun
asnjeher o
nuk e n'dalim hapin
rruga jote esht si mal me lule
kurr su trembe
e kurr su u perkule
ooo moj kosove
ty ta kem dhen krahun
asnjeher o nuk e n'dalim hapin
vesa jote esht si rrezja diellit
shperthen rrugen
o rrugen e n'derit


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Remzije Osmani - Bajnë Kuvend Malet Ngriten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bajnë Kuvend Malet Ngriten".
3. Video është e këngës "Bajnë Kuvend Malet Ngriten", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 1