Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Dola Partizan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Hajde t'ma bish pushken
moj nane
te vish me gjoken hajde

Hajde t'ma bish pushken
moj nane
te vish me gjoken hajde

se do te shkoj ne male
o moj nane
t'bashkohem me shoket
liria s'fitohet pa gjak (2x)

hajde t'mi bish djalit
moj nane
pushk xherdane hajde

hajde t'mi bish djalit
moj nane
pushk xherdane hajde

se do te shkoj ne mal
o moj nane
do te dal partizane
liria s'fitohet pa gjak (2x)

o na u zu ke dielli
moj nane
plot me re o t'zeza

o na u zu ke dielli
moj nane
plot me re o t'zeza

se do te shkoj ne mal
o moj nane
te bashkohem me ceta
liria s'fitohet pa gjak (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Remzije Osmani - Dola Partizan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola Partizan".
3. Video është e këngës "Dola Partizan", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0