Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Ja Lëshon Zanin Mali-malit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ja l'shon zanin mali malit
po urojm lindjen e djalit

e hej ku jan nis malet e trollit
o thrasin trimat e ktij kombi
e hej permbi ??? knon shkelzeni
ooo rritshi djema si skenderi
e hej lisat ton ce i knoj naimi
oho rriten djepin e ktij trimi
oh o jo aj lis ce e keni n'da
oooo gjith skenderi ?????? i ka

hej ??? te madh skenderi na ka lan
lumja fjala ce i bahet kang
e hej skender o bota niti
oho ce luftove si zog petriti¨
e hej rreze drite syri femijs
ooo balli n'dritur i arbnis
e hej lum kjo tok o ane per ane
oho skenderbeu bani nam
e hej sa t'ket djepa
e sa t'ket nana
ooo kurr per ty nuk mbaron
kanga
ooo kurr per ty nuk mbaron
kanga


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Remzije Osmani - Ja Lëshon Zanin Mali-malit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Lëshon Zanin Mali-malit".
3. Video është e këngës "Ja Lëshon Zanin Mali-malit", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0