Më mbaj mend (për 1 muaj)


Remzije Osmani - Kujtoj Emrin Tënd
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtoj Emrin Tënd".
3. Video është e këngës "Kujtoj Emrin Tënd", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Remzije Osmani - Kujtoj Emrin Tënd  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Kenga Jeton"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Une te pres ne lagjen tone
Ne kete nate te vone
E kujtoj emrin tend
Te dua pergjithmone
E kujtoj emrin tend
Te dua pergjithmone.

Pa ti puthur ato buze
Ato buze sheqere
Kjo per mua do te ishte
Enderr e kesaj pranvere.

Pa ti puthur ato buze
Ato buze sheqere
Kjo per mua do te ishte
Enderr e kesaj pranvere.

Dhe per ty une mendoj
Jo nga zemra ste largoj
Ato fjale qe mi the
Asnjehere nuk i harroj
Ato fjale qe mi the
Asnjehere nuk i harroj.

Pa ti puthur ato buze
Ato buze sheqere
Kjo per mua do te ishte
Enderr e kesaj pranvere.

Pa ti puthur ato buze
Ato buze sheqere
Kjo per mua do te ishte
Enderr e kesaj pranvere.

Nuk e di pse u ndame
Pse u ndame ne kete pranvere
Per mua lulet nuk do te lulezojne
Pa te puthur dhe nje here
Per mua lulet nuk do te lulezojne
Pa te puthur dhe njer here.

Pa ti puthur ato buze
Ato buze sheqere
Kjo per mua do te ishte
Enderr e kesaj pranvere.

Pa ti puthur ato buze
Ato buze sheqere
Kjo per mua do te ishte
Enderr e kesaj pranvere.

Kjo per mua do te ishte
Enderr e kesaj pranvere.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë