Më mbaj mend (për 1 muaj)


Remzije Osmani - Sa Mirë E Luan Vallen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mirë E Luan Vallen".
3. Video është e këngës "Sa Mirë E Luan Vallen", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Remzije Osmani - Sa Mirë E Luan Vallen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kenga Jeton"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Sa mir po ma lun vallen n Prizren
Midis ballit dielli o po te shkelqen

Te gjitha te kane lakmi e bukur o
E mire o
Te gjithe te kane lakmi e bukur o

Sa mir po ma lun vallen n Therad
Per ty zemra me thote
Me ja marrun kenges.

Te gjitha te kane lakmi e bukur o
E mire o
Te gjithe te kane lakmi e bukur o

Sa mir po ma lun vallen ne Opoje
Vete flet zemra
Skam cka te flas me goje.

Te gjithe te kane lakmi e bukur o
E mire o
Te gjithe te kane lakmi e bukur o

Sa mir po ma lun vallen ne Tetov
Tu ngrifte cuco shamia ne dore

Te gjitha te kane lakmi e bukur o
Emire o
Te gjitha te kane lakmi e bukur o


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber   Beni
Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë