Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Zogë U Bafsh More Sugar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

kam mintanin me 300 pare

une ta solla bardhoka e bardh e

driten yllit ja ke marre
tuj m'kujtue ne vne me radh e
ty t'past dada more djal e

II
kam shamin o me 100 ?????

une ta solla bardhoka e bardh e

zanin zogjve ja uke marre
bjeshkes kur ke ardh e
zog u bafsha mor sugar e

III
kam mintanin me gajtana

une ta solla bardhoka e bardh e

zit e nates e ke tjerr e
qyqe vetem ne qyler
o djal oj dades hajde jehre e


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Remzije Osmani - Zogë U Bafsh More Sugar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zogë U Bafsh More Sugar".
3. Video është e këngës "Zogë U Bafsh More Sugar", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0