Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Ani Knon Bilbili Pipave Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ani knon bilbili pipave
pipave moj lale lule pipave
ani sall per hater qikave
qikave moj lale qikave

lum kush i ka pa
mjer aj ce i ka
lum ata djem trima
qe lozin me ta

lum kush i ka pa
mjer aj ce i ka
lum ata djem trima
qe lozin me ta

ani knon bilbili fushave
fushave moj lale fushave
ani sall per hater te nusueve
nuseve moj lale nuseve

lum kush i ka pa
lumi aj ce i ka
lum ata djem trima
ce cojn jet me to

lum kush i ka pa
lumi aj ce i ka
lum ata djem trima
ce cojn jet me to


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Remzie Osmani - Ani Knon Bilbili Pipave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Knon Bilbili Pipave".
3. Video është e këngës "Ani Knon Bilbili Pipave", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0