A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Remzije Strumcaku (Rema)

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  26
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Remzije Strumcaku (Rema) is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Në vitin 2011, Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka publikojnë albumin "Moj Dashni E Vjeter". Në vitin 2012, Remzije Strumcaku publikon albumin "Live". Në vitin 2014, Remzije Strumcaku publikon albumin "Dridhe Belin". Më datë 9 Dhjetor 2015, Rema publikon videoklipin "I Need Your Love". Në vitin 2016, Remzije Strumcaku (Rema) publikon albumin "Kenge Dasmash 2016". Më datë 3 Mars 2017, Remzije Strumcaku publikon videoklip...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Live 2018 (2018)

Kenge Dasmash 2016 (2016)

Dridhe Belin (2014)

Live (2012)

Moj Dashni E Vjeter (2011)


» Add A Song »

Po Knaqem
Shprehu
I Need Your Love
Luje
A Thua Ma Fale


Related Artists:

Majlinda Topanica

Sala Maloku

Raimonda Kovaçi

Shemsie Gashi

Blerina Gashi

Arbnore Kleçka

Drandofile Rama (Filja)

Xhemile Veselaj

Sanimete Krasniqi

Valbona Spahiu


Tags: Remzije Strumcaku, Remzie Strumcaku, Rema

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019