Më mbaj mend (për 1 muaj)


Renato Jaho - Ja Lele

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Lele".
3. Video është e këngës "Ja Lele", por nuk këndohet nga Renato Jaho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Renato Jaho - Ja Lele  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Kafe Pa Sheqer"

Komente

Asnjë Koment

28/08/2013

2013-08-28T12:46:51+00:00verse 1
te te kem gjithmon ne mendje kur ti je stolisur o do te vi ne dasmen tende do te vi se s'duroj dot do te vi ne dasmen tende do te vi nuse moj te te shoj

Chorus
e jalele aman ja bobo opo do vi nuse moj te te shoj aman lele ja bobo opo se nuk ishte moj shkruar o e ja lele aman ja bobo opo do vi nuse moj te te shoj aman ja le le ja bobo opo pse nuk ishte e shkruar o

verse 2
nuk do iki pa te thene vetem ty te desha o eja fryma pa me lene te shohem te shmallem o

Chorus
e ja lele aman ja bobo opo do vi nuse moj te te shoj aman ja lele ja bobo opo se nuk ishte moj shkruar o e jalele ja bobo opo pse nuk ishte e shkruar o

Verse 3
me shamin ne gjirin tende si unaze te dores o me dy lot ne syrin tende te jemi te nenes o

chorus
e ja lele aman ja bobo opo do vi nuse moj te te shoj aman ja lele ja bobo opo se nuk ihte moj shkruar o e ja lele aman ja bob opo do vi nuse moj te te shoj ja lele ja bobo opo se nuk ishte e shkruar o


Ky tekst u dërgua nga herta
Më Shumë Këngë Nga Renato Jaho:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet