Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renato Jaho - Si Uragan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  25

2x
Ngado qe shkon, vrullin s'e ndal
Me terheq si uragan
Me terheq jo jo nuk ndal
Uragan, uragan

Afer kalon
Cdo gje ndricon
Vec kur me iken
Gjithcka ndryshon

Nga pas te ndjek
Hapat si ndal
Sa me tundon
Pa thene 1 fjal

2x
Ngado qe shkon, vrullin s'e ndal
Me terheq si uragan
Me terheq jo jo nuk ndal
Uragan, uragan

Nga pas te ndjek
Hapat si ndal
Sa me tundon
Pa thene nje fjal

Sesa te ndjej
Kur te kam prane
Syri me cel
O xhan, o xhan

2x
Ngado qe shkon, vrullin s'e ndal
Me terheq si uragan
Me terheq jo jo nuk ndal
Uragan, uragan
Renato Jaho
Publikimi: 17/08/2017
Muzika: Valter Beqo
Teksti: Renato Jaho
Orkestrimi: Valter Beqo
Video Produksioni: MAX Production


Renato Jaho - Si Uragan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Uragan".
3. Video është e këngës "Si Uragan", por nuk këndohet nga Renato Jaho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renato Jaho:


Komente 0