A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Renis Gjoka - Ato Që S'ti Them Dot


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/12/2015

2015-12-28T09:10:57

Music & Lyrics:

Renis Gjoka

Participating in

Festivali i 54-të në RTSH


Rrugë të gjatë po shoh, përballë meje
Kam kaluar shumë më parë, do e kaloj dhe këtë
Vetes i kam thënë, kokën ngrije
Asnjëherë mos u dorëzo, rri në këmbë

Rrugë e gjatë përballë, po shkurtohet
Sepse dita të vrapoj, edhe këtë herë
Në çdo kohë të kam, ty pranë meje
Më ke dashur ti gjithmonë, për këtë që jam
Por a s’do t’shkoje ti, a do t’qëndroje ti, përgjithmonë, përgjithmonë
Nëse unë një ditë, s’do t’jem ky që jam, që vrapon, që fiton

Oooo, mos më ler, asnjëherë, më premto
Oooo, vetëm ty unë të kam, askënd tjetër nuk njoh, ti të lutem qëndro
Zbathur eca unë, nëpër gjëmba
Asnjëherë nuk pata frikë, mbrapa kurrë nuk pashë
Veten e sfidoj, une çdo ditë, çdo natë unë
Dhe pranë meje je prap ti, si gjithmonë
Ku do t’ishe ti, nëse unë s’jam ky, ky që jam

Mos më ler, asnjëherë, të lutem më premto
Vetëm ty unë të kam, askënd tjetër nuk njoh, ti të lutem qëndro

Mos më ler, asnjëherë, të lutem më premto
Vetëm ty unë të kam, askënd tjetër nuk njoh, ti të lutem qëndro

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019