Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renis Gjoka - Ato Që S'ti Them Dot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Rrugë të gjatë po shoh, përballë meje
Kam kaluar shumë më parë, do e kaloj dhe këtë
Vetes i kam thënë, kokën ngrije
Asnjëherë mos u dorëzo, rri në këmbë

Rrugë e gjatë përballë, po shkurtohet
Sepse dita të vrapoj, edhe këtë herë
Në çdo kohë të kam, ty pranë meje
Më ke dashur ti gjithmonë, për këtë që jam
Por a s’do t’shkoje ti, a do t’qëndroje ti, përgjithmonë, përgjithmonë
Nëse unë një ditë, s’do t’jem ky që jam, që vrapon, që fiton

Oooo, mos më ler, asnjëherë, më premto
Oooo, vetëm ty unë të kam, askënd tjetër nuk njoh, ti të lutem qëndro
Zbathur eca unë, nëpër gjëmba
Asnjëherë nuk pata frikë, mbrapa kurrë nuk pashë
Veten e sfidoj, une çdo ditë, çdo natë unë
Dhe pranë meje je prap ti, si gjithmonë
Ku do t’ishe ti, nëse unë s’jam ky, ky që jam

Mos më ler, asnjëherë, të lutem më premto
Vetëm ty unë të kam, askënd tjetër nuk njoh, ti të lutem qëndro

Mos më ler, asnjëherë, të lutem më premto
Vetëm ty unë të kam, askënd tjetër nuk njoh, ti të lutem qëndroNuk kemi video për këtë këngë.
Renis Gjoka - Ato Që S'ti Them Dot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ato Që S'ti Them Dot".
3. Video është e këngës "Ato Që S'ti Them Dot", por nuk këndohet nga Renis Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renis Gjoka:


Komente 0