A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Renis Gjoka - Superstar


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/04/2018

2018-04-13T07:30:01

E di ca m'pret neser
e di ca do m'thuash
cado qe t'kerkoj une
po po do thuash

Kam jete shume t'ngaterruar
ke per ta kuptuar
une jam ky qe jam
po do mund t'luash

Superstar, mendon se je
superstar, ti ishe, ti ishe deri dje

Nuk e di, s'e di
ne mendje mu fiksove vetem ti
Nuk e di, s'e di
lojen s'po e mbaj dot me tani

Goja po me merret
mendimet po bllokohen
bllokimet po mendohen
ca po them s'e di

Se ti je per mua
fiks ajo qe dua
une i thashe te gjitha
po ti ca do thuash?

Superstar, mendoj se je
superstar, ti qeke, ti qeke me verte

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019