A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Reshit Boka - Nëpër Shtyllat E Telefonit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/02/2010

2010-02-04T15:20:27

Këngë e albumit:

"Mos Vono"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nëpër Shtyllat E Telefonit" kënduar nga Reshit Boka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Reshit Boka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Luan Hajra - Nëpër Shtyllat E Telefonit

neper telat e telefonit zogjt o po kendooojn
hapa hapa ju rash pas sa zerin o tjasu ndegjoj ;2xv

REF;OOF AMAN OF AMAN
KUSH MA QAN HALLIN QE KAM
OF AMAN VAJ MEDET PO DJEQ SHPRIRTI ME SIKLET


PA DEGJONI JU O SHOKE
DEGJONI QPO JU THEM
NGA MERAKU HIKNI DOR
QE MOS T'BAHENI VEREM :2X

REF;
OF AMAN OF AMAN
KUSH MA QAN HALLIN QE KAM
OF AMAN VAJ MEDET
PO MDJEK SHPIRTI ME SIKLET

Kenge Popullore - Nëpër Shtyllat E Telefonit

I: Nëpër shtyllat e telefonit
Zogjët po këndojnë.
Hapa, hapa u afrova
Sa zanin t’ju ndëgjoj. :I
Ref.:
Of aman, of aman
Pse s’ma qan hallin që kam?
Of aman, of medet
Ç’po m’del shpirti o në siklet!
U bu-bu ç’i bana vedit!
Ngela në vetmi.
Do të tret si shkuma e detit
Para syve t’mi.
Ref.:
Of…
A ndëgjoni ju o shokë?
Ndëgjoni ç’po ju them:
- Prej merakut hiqni dorë,
Se bahi verem!
Ref.:
Of…
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019