Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  310
BIOGRAFIA: Resmije Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Merita Gashi & Resmije Krasniqi publikojnë albumin "Live". Më datë 16 Gusht 2014, Resmije Krasniqi publikon videoklipin "Këngë Për Dëshmorin Halil Ukaj". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Në vitin 2015, Resmije Krasniqi publikon albumin "Dukat". Më datë 1 Korrik 2016, Resmije Krasniqi publikon videoklipin "Nise Dasmën Me Tupana". Në vitin 2017, Resmije Krasniqi publikon albumin "Tash Pergjigjen Po Ta Kthej". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

13 🔥

Tash Pergjigjen Po Ta Kthej (2017)

★★★★★

Dukat (2015)

★★★★★

Live (2013)

★★★★

Te Dua

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Resmije Krasniqi, Remzije Krasniqi, Resmie Krasniqi, Resa

Komente 13