Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Retrovizorja - Polaroid (2002)

Retrovizorja & Elina Duni - Lakuriq (2004)

Retrovizorja & Elina Duni - I Kaltër (2010)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet