Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Retrovizorja është një grup artistësh i njohur. Retrovizorja lindi gjatë dimnit t’vitit 2002 kur ne vEndosëm të inqizojmë albumin e parë - ‘Polaroid’. Atëherë ne u përkushTuam ta ndajmë muzikën tonë me të tjerët. Për momentin Retrovizorja përbëhet prej Kreshnik Hotit dhe Bashkim Salihut. Në albumin e parë ‘PolarOid’, Dritëro Nikqi ishte gjithashtu anëtarë i grupit. Rron Qena ishte mysafir special në ‘Polaroid’ ndërsa Kaltrina Krasniqi ishte mysafire në këngën ‘Hajdi motra, moni Vllazën’....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentI Kaltër (2010)

Lakuriq (2004)

Polaroid (2002)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Legenda

Madd Dogs

Hithat

Bloody Foreigners

Etno Classic

2D

Abstract

Alboholics

Humus

Tornados

Tags: Retrovizorja, Elina Duni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet