Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Revivalz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Revivalz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Shkurt 2010, Revivalz publikojnë videoklipin "Killin' Machine"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kabal Mafia

Felon Records

West Thugz

Septics

Shqiponjat

Forty Oz

Master Bass

G-Gold Army

Misterioz

E'7

Tags: Revivalz, Revivals, Chambeh


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet