Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revivalz - Kisha Pas (Remix) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


True color :
I got blunt cause you got weed
I got blunt cause you got weed
edhe du mi pas plot sene tjera tash
1 ajroplan plus ni pilot personal
du me marr sene shum ma shum
du me bo sene shum ma shum
ata ondrra qe i sheh ngjum mu bo realitet
ose me ma fut plum
du mi pas ni vill en bahamas
du mi pas edhe 1 diller en texas
du mi pas 1 femen qe gaton
kur i thom merrma ngoj ..ajo e bonn
daamnn munesh me pa qe jom gips maan
ose jo ..se mjeglla ta ndalon pamjen ..
goja dhe buz nthahen ,goja edhe buzt mthaheeen

Chambeh :
tkish pas me pas ..pak ma shum romanc (yee)
me pas guh me rras me infermieren en ambulanc
me doktorreshen en ordinanc ..me arsimtaren
nklas tpar onderr e kom pass !! rrastt
tkishim mujt me e marr ni kombi
un true color beoz si bang bro's
tu i qi pidhat qe i kena pas ..e di qe kan me plas
kur ta nijn po un qita kom qef mi pas
kisha dasht ni joint tpucit ..me dal nstreet
pa em honger hiq per gjint
ata qe jon tum fill net dalin fill
se ma von legalizohet besoj qe ka shum t'till
kisha dasht mes mem kap tripi keqq
kisha dasht mes mu bo si pleqt
kisha dasht mi plotsu krejt qito
si tplotsohen fill tjetren kong mi bo ..Nuk kemi video për këtë këngë.
Revivalz - Kisha Pas (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kisha Pas (Remix)".
3. Video është e këngës "Kisha Pas (Remix)", por nuk këndohet nga Revivalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Revivalz:


Komente 0