Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
BIOGRAFIA: Revolt Klan është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. ENGLISH: Revolt klan is one of the most popular groups in Albania. Revolt Klan are : Bruno Pollogati and Febi Shkurti They had their first appearance in Top-Fest 2 in the year 2006 where their song was listed in the 10 most voted songs of this festival. After a short time Revolt Klan produced their first Video which was a successful collaboration with MAX Production. The song titled ‘Fjale nga Zemra‘ was presented in the famous show Lienea Blu ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Bruno Revolt

Anëtar i grupit

Febi Shkurti

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

4
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Korgelt

Grupi X

Bulza

Tracks Band

Grupi Mister

Exception

Plisat

Natyral

The Dreams

Marigona

Tags: Revolt Klan, Revolt Clan, Febì Shkurtì, Bruno Pollogati


Komente mbi këtë artist