Më mbaj mend (për 1 muaj)


Revolt Klan & Daniele Meo - Adesso Balla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adesso Balla".
3. Video është e këngës "Adesso Balla", por nuk këndohet nga Revolt Klan & Daniele Meo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Revolt Klan & Daniele Meo - Adesso Balla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  63

Komente

4 🔥

03/08/2013

2013-08-03T21:02:36+00:00Più che mai, l'amore mi darai,
se vuoi, lo sai, felice mi farai,
e poi, che fai, mi dici che sei tu
quel raggio di sole che illumina il mio cuore...
non farmi male, io voglio stare
nei sogni tuoi come fa un bimbo col suo amore,
non ti fermare, poi senti urlare
quel pensiero che batte più forte dentro te...

Balla come questa farfalla,
che adesso ti circonda e ti fa sentire bella,
poi senti, questa è la storia che ci unisce,
noi due soli in un sogno che al mondo ci rapisce.
E adesso, balla come questa farfalla,
che adesso ti circonda e ti fa sentire bella,
poi senti, questa è la storia che ci unisce,
noi due soli in un sogno che al mondo ci rapisce... sei bella!

Più che mai, ancora mi darai,
quei baci, sai, che mi tolgono dai guai,
e poi, che fai, mi dici che sei tu
la stella che rende ogni giorno migliore...
non farmi male, io voglio stare
nei tuoi pensieri e sentire il tuo sapore,
non ti fermare, poi senti urlare
quel richiamo che batte più forte dentro te...

Balla come questa farfalla,
che adesso ti circonda e ti fa sentire bella,
poi senti, questa è la storia che ci unisce,
noi due soli in un sogno che al mondo ci rapisce.
E adesso, balla come questa farfalla,
che adesso ti circonda e ti fa sentire bella,
poi senti, questa è la storia che ci unisce,
noi due soli in un sogno che al mondo ci rapisce... sei bella!


Ky tekst u dërgua nga Kesjana
Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet