A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Revolt Klan - Rrijna Na


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/09/2015

2015-09-28T07:36:27

Participating in

Kënga Magjike 2015


[Bruno:]
Ti po din veni, ka me u kall sonte vetna rina, rina, rina naaa.
Sot te prita gotat po i pim na kurgjo asnjeher skam me u ndal.
Shum nalt muzika venin e djegna si zjarr shperthejm shkojm ne jaaasht.

[Febi:]
Mos shko sot duhet me e kall,
mos shko sot muzika me nuk ndal jena na, jena na, jena na,
jena na edhe kalle kalle kalle kalle zemer mos u nal jou.
Mos shko sot duhet me e kall,
mos shko sot muzika me nuk ndal jena na, jena na, jena na,
jena na edhe kalle kalle kalle kalle zemer mos u ndal jou.

[Bruno:]
Ti po din veni ka me u kall sonte vetna rina,rina,rina naaa.
Ti po din veni ka me u kall sonte vetna rina,rina,rina naaa.
Cdo nat te kisha lart rete me i prekna vetem dy her jetojna na.
Nga ty jo sikna, ashtu kercena neser besom eshte shum larg.

[Febi:]
Mos shko sot duhet me e kall,
mos shko sot muzika me nuk ndal jena na, jena na, jena na,
jena na edhe kalle kalle kalle kalle zemer mos u nal jou.
Mos shko sot duhet me e kall,
mos shko sot muzika me nuk ndal jena na, jena na, jena na,
jena na edhe kalle kalle kalle kalle zemer mos u ndal jou.

[Bruno:]
Ti po din veni ka me u kall sonte vetna rina,rina,rina naaa.
Ti po din veni ka me u kall sonte vetna rina,rina,rina naaa.


Lyrics submited by hack
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019