Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Rexha-G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  6
 • Emri i Vërtetë:
 • Rexhep Morina
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Rexha-G është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rexha filloi që kur ishte fëmijë por vazhdoi të këndojë në vitin 2013. Emri i tij i vërtetë është Rexhep Morina. E don shum muzikën dhe vazhdon të këndojë ende. Jeton dhe vepron në Gjilan. Më datë 3 Qershor 2015, Rexha-G publikon videoklipin "Dikur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

K.M

Great

Ab Lion

Agon Istogu

Amir

G-Fresh

Blacknight

Bryte

Bushtra

Dhura

Tags: Rexha-G, Rexha G, Rexhep Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet