Rexhep Kuqi
Rexhep Kuqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Rexhep Kuqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 16 Qershor 2016, Rexhep Kuqi, Gazmend Domi & Arif Kuqi publikon videoklipin "Vendlindja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0