Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Hoxhaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
BIOGRAFIA: Rezarta Hoxhaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 28 Tetor 2012, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Vajzat E Jugut". Më datë 31 Tetor 2013, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Dy Motra", në bashkëpunim me Vitori Balili. Më datë 7 Korrik 2014, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Hajde O Zemer". Më datë 11 Prill 2016, Rezarta Hoxhaj & Jonus Gropa publikojnë videoklipin "Arome Gjeraqine". Më datë 10 Janar 2017, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Portat Mos Mi Mbyll". Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Marjeta Vjeri

Llambrini Nano

Evgjeni Çuli

Esmeralda Kaso

Griselda Pepa

Eglantina Doko

Donika Pecollari

Luljeta Konomi Haxhi

Jolanda Kojlovic

Teuta Dyrmishi

Tags: Rezarta Hoxhaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet