A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rezarta Smaja

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Shkodër 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Rezarta Smaja is a popular singer of Pop music. Dashuria per muziken fillon qe ne moshen 10 vjecare dhe rastesisht mesuesja e muzikes e degjon neper korridoret e shkolles duke kenduar nje kenge te Whitney Houston. Pas kesaj ajo merr guximin te marre pjese ne festivalet per femjei, fillon studimet per kanto dhe piano sekondare ne shkollen e muzikes 'Prenke Jakova', Shkoder. Gjate kesaj kohe ajo aktivizohet ne 2 grupet korale te mirnjohura "Rozafa Expression-Dirigjent­- Maestro Zef Coba dhe "Sho...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lili Gjidodaj

Alketa Vejsiu

Ingrit Gjoni

Çiljeta

Eneda Tarifa

Barbana

Kamela Islamaj

Rezarta Shkurta

Eltina Minarolli

Jonida Maliqi


Tags: Rezarta Smaja, Rezarta Smaja Rumija

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019