Ridvan Berisha
Ridvan Berisha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ridvan Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Tetor 2013, Ridvan Berisha publikon videoklipin "Genjeshtart S'i Dua". Në vitin 2015, Ridvan Berisha publikon albumin "Live". Më datë 12 Maj 2018, Ridvan Berisha publikon videoklipin "Qelna Nuse Deren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0