Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Rifadije Graiqevci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  95
  • Vendlindja:
  • Grajqevc 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
BIOGRAFIA: Rifadije Graiqevci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ka kryer shkollen fillore ne Mustaf Venhar ne Vushtrri dhe shkollen e mesme e kreu per Mjeksi ne Mitrovice. U martua me te birin e Ali Buqullanit dhe ka 3 femije. Në Qershor 2003, Rifadije Graiqevci merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Ti Me Je Yllesia". Në Qershor 2004, Rifadije Graiqevci merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Mikja Jote". Në vitin 2009, Edi & Rifadia publikojnë albumin "Tashë E M'tha". Në vitin 2012, Edi & Rifadia...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2016 (2016)

Une Po Dal (2012)

Tashë E M'tha (2009)

N'dac Idhnom N'dac Gezom

Natën E Mirë


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dafina Kastrati (Gjakove)

Adelina Pireva

Albana Mesuli

Blerina Dibra

Fatbardha Mustafa (Bardha)

Njomza Kallaba

Blinera Krasniqi

Fjolla Gashi

Monika Salihu

Fjolla Krasniqi

Tags: Rifadije Graiqevci, Rifadije, Greicevci, Rifadija, Rifadije Grajqefci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet