Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rifat Berisha - Selman Kadria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

me goj te hapet
ka met serbija
thot kush ashte
selman kadrija
deri sot
sja kemi ni te keqen
sot e vrau
more milic kersten

mbar isdogu me rethin
bukur shpesh
e kan dridh serbin
por ksaj radhe
pushka e selmanit
dridhi eshnat e car dushanit

se selamni e vrau at shka
thojn me shkije ne gja o ra
bes e zotit nuk ka ra gjak
per shqipri ka ma r hak

po mer hak per djamt e ri
dora e shkaut qe i ka ngri
po me r hak per nan e motra
po mer hak per krejt keto votra

hej hej te lumt dora
o selman kadrija
qekeshtu buk po thojn krejt shqiperija
djamt si ti ka kosova plot
prap ne shkije do te marim hak.


Ky tekst u dërgua nga Isuf





Rifat Berisha - Selman Kadria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Selman Kadria".
3. Video është e këngës "Selman Kadria", por nuk këndohet nga Rifat Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rifat Berisha:


Komente 0