Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rigersa Zefi - Te Kam Humb Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  14

Nuk i dua syt e mi
T’enjtur ne lot
Grisa fotot tona
I bera cop cop

Mendove se ne heshtje
Do ishte me e leht
Nuk e dije ndarja esht si helmi
Pak nga pak te vret

Ref:
Festa e zemres sime sot mori fund
Ti ne krah me tjeter toka mu tund
Festa e zemres sime sot mori fund
Dua apo sdua ty te kam humb

Nuk i dua endrrat
Te flene ne sirtar
Çelsin e kujtimeve
Lumi le ta marr

Ref:
Festa e zemres sime sot mori fund
Ti ne krah me tjeter toka mu tund
Festa e zemres sime sot mori fund
Dua apo sdua ty te kam humb


Ky tekst u dërgua nga Sara

Rigersa Zefi - Te Kam Humb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Humb".
3. Video është e këngës "Te Kam Humb", por nuk këndohet nga Rigersa Zefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Rigersa Zefi:


Komente 0