Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rigon Binakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Rigon Binakaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 9 Korrik 2021, Rigon Binakaj publikon videoklipin "Gjyshit Tim". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Rigon Binakaj

Komente 0