Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riki - Kurr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Kurr un kurr,
Nuk kisha mendu.
Dashnia jonë një dit,
Thjesht ka me u hargju.

Kurr un kurr,
Nuk kisha besu.
Do vij një dit met pa,
E mos met përqafu.

2x.
A kena me kan na si dikur,
Me dashninë tonë me u mburr.
Apo veq ata, veq ata,
Qe kan humb.

2x.
Falëm zot ti mu falëm,
Sa herë e kam bërë me lot.
Se di as vetë si u ndajtëm,
Dikur bashk e tash veq shokë.

2x.
Qka duhet unë ma shumë me ba,
E jona dashni mos me u tha.
Ta dhash shpirtin jeten,
Kallxom ti qka don ma.

2x
Falëm zot ti mu falëm,
Sa herë e kam bërë me lot.
Se di as vetë si u ndajtëm,
Dikur bashk e tash veq shokë.


Ky tekst u dërgua nga IG : official_dreni1

Riki - Kurr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurr".
3. Video është e këngës "Kurr", por nuk këndohet nga Riki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Riki Sllamniku:


Komente 0