Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Riki Sllamniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  74
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Riki Sllamniku është një këngëtar. Aktualisht vijon mësimet në Gjimnazin "Hivzi Sylejmani" Fushë Kosovë. Ka pasion Muzikën, Modelimin, dhe Futbollin. Emri artistik është - Riki. Më datë 17 Shtator 2016, Riki Sllamniku publikon videoklipin "Qetësi". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Mezini. Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Më datë 5 Janar 2018, Riki Sllamniku publikon videoklipin "Nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sttyler

Da Freak

King

Arba-G

Elines

Visinjo

Danog

Edinjo

Banyy Am

Sleeper


Tags: Riki Sllamniku, Faik Sllamniku

Riki Sllamniku në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet