Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina Balaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  2951
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Rina Balaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Këngëtarja Rina Balaj ishte pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më datë 13 Dhjetor 2017, Rina publikon videoklipin “Janari”, në bashkëpunim me Endri. Muzika e këngës u punua nga Zzap & Chriss, teksti u shkrua nga Fuego. Videoklipi u prodhua nga “FILMNATION”, për flokët u përkujdes Bessi, për make up Dafina. Më datë 14 Mars 2018, Rina publikon videoklipin "Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

E dashura e

Sin Boy

Ish-Anëtare e labelit

On Records

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Komente

7563 🔥Mm (2020)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (129)

18
19
31
38
34
50
59
68
45
106
46
90
90
50
51
50
44
47
48
52

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Aida Doçi

Tayna

Kida

Ava Max

Orinda Huta

Parashqevi Simaku

Anxhela Peristeri

Bleona Qereti

Leonora Jakupi

Adelina Ismaili

Tags: Rina Balaj, Rina


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet