A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rina Feat. Fero

Ska Konkurenc ➡ No Competition

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »


Ska Konkurenc

Rina:
Tu bo manikyr pedikyr jom cdo dit
Po kom ni per senin ton po o shum weak
My bi**hes jan savage smoking OG
Mos m'krahaso me kto qe jon tu e irr
Edhe kta rrepera qe jan tu menu qe jom fire
S'ka nevoj me thirr Feron une vet e qoj n'ajer
Bitch s'kom konkurenc
T'i kapi shoqet e ti hypi me ni Benz
Ohh and some of my girls at the club showing love
Edhe three f**king hoes vec per mu tu bo twerk
Tuj kesh pe kapi keshin
Broke bi**h mos m'fol, mos m'fol, mos m'fol
Ah dola n'club e pash m'pelqeve edhe e thirra
Mu nuk m'vjen marre me t'kallxu qysh un po nihna
Mos ta nin per pare nuk o sen qe i harxhita
Vet i trefishoj tu nejt e tu prevarit pak
E shfrytzova un sa dashta qato lek ja pita
Masi bana fam i thash tung i don't need ya
Rina o arsyeja pse kto loqka bojn tripa
Tash po m'folin milionerkat ju merrni bi**hat

Ref x2
Se keni pernime kejt o hajgare
Hala me ekip jom tu bo pare
M'i ba senet tua mu m'kish ardh marre
Krejt e din qe un vi prej mahalle

Fero:
Qet stil qe e kom une ti s'e ki
Ti pse man inati (hehe) e di
Dhipi jot u *prish me mu n'MD
Ti je shum mangup ama n'PC
E ju PC bi**hes keni ni, keni ni
Qe Fera me mahall krejt tregin e ka flliq
E mahalla o n'trap t'u perzi, t'u perzi
Ti je snitch s'bon me t'rreh se i thirr t'zit
Ajo mu m'thirr se jom star nigga
Ti po thu ki shooters ama une kom killers
E di qe ki qef ti m'u kon ma nigga
Po ti s'bon m'u kon ma nigga se je f**kboy
Hah ishalla m'sheh before i pop the pills
so drill so drill still real in the fill
Tash koha ka ndryshu i can book it ticket in Dubai
Who's star in this bi**h po apet hic s'um ha kari
Eyy tash koha ka ndryshu
Numri dhipav m'u ka rrit
Numri parev m'u ka shtu
Cka kom fol e kom vepru that's true
S'bon m'u kon ti shok me mu full full
E kom dhipin t'u gatu
Per mu
Kejt njerzt po m'njohin mu not you

Ref x2
Se keni pernime kejt o hajgare
Hala me ekip jom tu ba pare
M'i bo senet tua mu m'kish ardh marre
Krejt e din qe un vi prej mahalle

Fero X Rina
S'kom nevoj me thirr ajo m'thirr mu vet
We fly high Jim Jones vip set
Kta po hate-iratin edhe kejt e dim pse
Kan qef m'u kon n'ven tem ke kush ke
Ti e njeh Feron amo Fero ty s't'njeh
Ex moti e kom pas you don't really need that
Konkurenc e madhe kur e shoh veten tem
E shtina nji femen se jom lodh tu ju mujt vet
Po apet vi n'trap se n'shot shots
Yeah i slap her from the back like bap bap
Ju kom ligjit hip hopi o mi casa
Te dera shpis shkrun Alles Baba

2x
Ey you real players like to smoke some marijuana,ganja
Un e di shum mir ti s'je Montana bi**h

4x
Thirre, thirre, thirre kon don
S'ka konkurenc konkurenca s'egziston


No Competition

Doing pedicure manicure every day
Yes, i heard bout u,ur so weak
My bi**hes are savage smoking OG
Do not deal with what those are irr
And those rappers who are thinking that im fire
There is no need to call Feron I pop them in air
Bitch i have no competition
I'll get your freinds get em to the Benz
Ohh and some of my girls at the club showing love and three f**king hoes only for me twerk I smile while getting the cash
Broke bi**h do not talk to me, do not talk to me, do not talk to me
Ah I went to the club i saw that i like and i called it
Im not ashamed to tell you how i feel
Dont worry bout money, what i spend is nothing.
I triple-make them stayin and to prevarit a little
I used it how much i wanted those money i drinked em
After being famous i said bye i dont need ya
Rina is the reason why those babys are being funny
Now the millioniers talk to me and you still are bi**hez

Ref x2
your not being serious, you're just joking
Still making money with the team
If i would do things u did i would be ashamed
Everybody know im from the street
(gang, gang)

Fero
That's the style I'm dealing with
You why the angry man (hehe) i know it
Your chick stayin with me in MD
You're a gangsta but at PC
And you PCs bi**hes heard of it heard of it
That Fera with the gang all the market has been dirty
The gang o n'trap to drink, to drink
You're the snitch i cant punch u cuz you call the baddest
She tells me that my old nigga
You're telling me shooters but i have killers
I know you got excited you got me nigga
By the way, I'm afraid that the nigga is f ** boy
Hah i hope sheeps before i pop the pills
so drill so drill it still real in the fill
Now the time has changed i can book it ticket in Dubai
Who's star in this bi ** h again i dont care
Now the time has changed
The number of chiks has increased
The number of money has increased
What I'm talking about is that's true
You cant be a friend with me full full
I want them to cook
For me
Everybody knows me
NOT YOU!!!

Ref x2
your not being serious, you're just joking
Still making money with the team
If i would do things u did i would be ashamed
Everybody know im from the street
(gang, gang)

Fero x Rina
i dont need to call her as she calls me herself
We fly high Jim Jones vip set
Everone hating and we all know why
Want to be at my place was who was
You may know Fero
But Fero doesnt know you
Ex has been you dont really need that
To much competition when i see myself
I give it to woman cuz im tired of myself
But i always came like shot shot
Yea i slap her from the back like brra brra
Hip Hop is mi casa
At the door it says ALLES BABA

Ey you real players like to smoke some marijuana,ganja
we know very well that you're not Montana

4x
call whoever you want
there is no competition, the competition doesn't exist

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019