Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rina - Ashiqare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ashiqare".
3. Video është e këngës "Ashiqare", por nuk këndohet nga Rina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rina - Ashiqare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  266

Komente

7 🔥

23/06/2018

2018-06-23T16:00:25+00:00

{Hook 2X}
E di qe krejt o kat sillet
Ashiqare
Po xhelozon o ka shihet
Ashiqare
Mshe with my bi**h tu u kyç
dritare
UHHHHH ashiqare, ashiqare

Verse 1:
18 vjet I'm living legend

M'ki inati se I'm flexing
E qela deren i thash asaj its new boss in office
I qes komt permbi tavoliiin, perndryshe
Prej tashtit ka ardh bosi riiii, nzyre
Femnen tonde kqyre kqyre qysh po kcen ha
Shume punen kryke kryke spo ma then mo
Jointin myte myte masi edhe za i thash
Rinen kqyre kqyre nese don me pa nalt

BITCH WHAAAAT?
Qysh po fol ti per mu kur une s’te njoh
BITCH WHAAAAT?
Qysh po don mu shty me mu kallxom
BITCH WHAAAAT?
Qysh po don me kon, e para jom edhe gjithe kom me ta dek
Edhe gjithe kom me kon top

BITCH WHAAAAT?
Qysh po fol ti per mua kur une stnjoh
BITCH WHAAAAT?
Qysh po don mu shty me mu kallxom
BITCH WHAAAAT?
Qysh po don me kon, e para jom edhe gjith kom me ta dek
Edhe gjith kom me kon top
BITCH WHAAAAT?

{Hook 2X}
E di qe krejt o kat sillet
Ashiqare
Po xhelozon o ka shihet
Ashiqare
Mshe with my bich tu u kyç
dritare
UHHHHH ashiqare, ashiqare

Verse 2:
GANGSTA, you know uoo
Ton kto fansa showing love uoo
Kejt kta hate-ra nuk pi shoh uoo
Se shum pare jom tu bo uooo

Hala n'trap house krejt i kam shoke
Jom kon njiher mo smuna me kon broke
Vij apet vec per me ta dek hoe
Sjom hejterk veq
bone ma mir hoe(bone ma mir hoe )
Hala po sillna un njejt
Hala po majna qel
Hala spo dona mu qel
Hala per ty o tu mshel
Hala e njejta, REBEL
Ska ndryshu sen hic
Me arushen jom n'pyll
Bashk shume shume gips, folin per mu
When I'm not around une foli cka du
Ti sje qe bon naj sen po ti mun me shiju
Amo vete kush ja then se si ato un si du
Dije o dhipi keeeq

{Hook 2X}
E di qe krejt o kat sillet
Ashiqare
Po xhelozon o ka shihet
Ashiqare
Mshe with my bich tu u kyç
dritare
UHHHHH ashiqare, ashiqare


Ky tekst u dërgua nga Elidona ShabaniKartolina (12)

12
10
22
8
14
24
17
16
10
18
18
28

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Rina Balaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet