Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rina Hajrullahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Rina Hajrullahu është një shkrimtare. Rina Hajrullahu ka lindur në Prishtinë ka prej ardhje nga Metvexha. Ajo është një shkrimtare jo dhe shumë e njohur e cila shkruan poezi,ese dhe tregime për fëmijë. Pasioni i saj është muzika dhe piktura.Ajo kur të rritet dëshiron të bëhet një shkrimtare. Ajo vijon mësimet në shkollën fillore "Emin Duraku". Lëndët të cilat Rina pëlqen më shumë janë Gjuha shqipe,Muzika dhe Biologjia. Rina është vajza e piktores së njohur Vlora Hajrullahu dhe fotogr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Julijana Nika

Aurela Uka

Njomza Fetahaj

Sara Ibrahimi

Yllka Kastrati

Medina Fetai

Emira Sokoli

Xhenisa Memolla

Florentina Zukaj

Suela Sokoli

Tags: Rina Hajrullahu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet