Rina Ramadani
Rina Ramadani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Rina Ramadani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Rina Ramadani është një ndër artistet e reja, e cila i është shtuar së fundmi skenës muzikore. Më datë 2 Nëntor 2016, Rina Ramadani publikon videoklipin "Nje Shishe Uje", projekt i cili duket të jetë një fillim i mbarë për të. Ndonëse e re në muzikë, Rina ka zgjedhur me kujdes bashkëpunëtorët për realizimin e kësaj kënge. Muzika dhe orkestrimi janë realizuar nga Edon Ramadani, gjersa tekstin e ka shkruar e shumë talentuara Aida Baraku. Videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0