Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rinesa Hamzaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Rinesa Hamzaj është një shkrimtare e vogël. Jeton ne Gjinoc dhe shkollen e vijon ne SHFMU "MIGJENI" dhe eshte nje nxense shembullore eshte ne klasen e 7...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Bleona Salihu

Kujtesa Hetemi

Ezana Morina

Djellza Behramaj

Alberita Rashani

Genta Maliqi

Elsa Aliu

Liza Musliu

Lejla Bela

Arbnora Kelmendi

Tags: Rinesa Hamzaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet