Rinka
Rinka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Rinka BlakaBiografia

BIOGRAFIA: Rinka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Prill 2021, Rinka publikon videoklipin "Pick Up The Phone". Më datë 16 Gusht 2021, Rinka publikon videoklipin "Parameno", në bashkëpunim me Florin. Më datë 26 Mars 2022, Rinka publikon videoklipin "Akull". Teksti i këngës u përgatit nga vetë Rinka, teksa për arranzhimin u kujdes RZON. Produksioni audio u realizua nga RZON, PllumB & Fissy. Më datë 28 Korrik 2022, Rinka publikon videoklipin "Habibi". Teksti i këngës u përgatit n...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0