Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Risa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 7 Tetor 2014, Risa publikon videoklipin "S'po Du Tjeter", në bashkëpunim me Granit Gashi. Muzika e këngës u punua nga Massive Production, teksti u shkrua nga Massive Production. Videoklipi u prodhua nga XL Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Emma (Emanuela Manaj)

Enkeleda Gjongeci

Liridona Sinani (Dona)

Joanna Wakeley

Fabiola Agalliu

Saranda Jusufi

Elona

Ajsel

Anisa Dervina

Ariana Bushati

Tags: Risa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet