Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rita & Fidan - A Po Pina Kafe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

a po pina kafe se m'ka zan dashnia
tung tung tung e ki se po dal me shoqe t'mija
2x

asnje dit nuk shkon pam thirr n'telefon
edhe kur t'bllokoj prap zgjidhjen e bon
zanin ty du me ta ni je e jemja mir e di
fundin ti e ki me mu sdi pse je tu na vonu

a po pina kafe se m'ka zan dashnia
tung tung tung e ki se po dal me shoqe t'mija
2x

ti shum po kerkon e po eskalon
edhe kur t'bllokoj prap zgjidhjen e bon
zanin ty du me ta ni je e jemja mir e di
fundin ti e ki me mu sdi pse je tu na vonu

a po pina kafe se m'ka zan dashnia
tung tung tung e ki se po dal me shoqe t'mija
Rita Haziri & Fidan Gashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/11/2021
Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel
Producent: Florin Haliti


Rita & Fidan - A Po Pina Kafe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Pina Kafe".
3. Video është e këngës "A Po Pina Kafe", por nuk këndohet nga Rita & Fidan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rita Haziri:


Komente 0