Fidan Gashi
Fidan Gashi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Suharekë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Fidan Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe baladë popullore. Më datë 23 Tetor 2017, Fidan Gashi publikon videoklipin "Ditelindje Pa Urime". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja. Më datë 6 Janar 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "T'lutem Jo". Më datë 10 Shkurt 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "Para Zotit Ke Me Dal". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Më datë 1...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 8