Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rita Ndoci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  90
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Rita Ndoci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Ka kohe larg atdheut, por dashuria për Shkodrën nuk ka ndryshuar. Jeta në Gjermani i ka ngjizur një edukatë të jashtëzakonshme për punën. Punon si përkthyese, por asnjëherë nuk e lë pasionin e saj këngën dhe aktivitetet e ndryshme. Për ‘të, burrat gjermanë janë tepër të emancipuar dhe korrektë. Një nga gëzimet e saj më të mëdha është krijimi i familjes së re e vëllait, Frederik Ndocit që e ka qetësuar. Mban lidhje të përditshme me njerëzit në atd...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Frederik Ndocit

Motra e

Juli Ndocit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Rita Ndoci

Komente 0