A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rita Ora

How We Do (Party) ➡ Si Bejme Ne (party)

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: saramk


How We Do (Party)

And party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and party

I stumbled up to the window
Opened the curtains to the blinding light
Make up all over the pillow
What went on?What went on?
What went on last night?

You look so sweet while you're dreaming
Holding your bottle of Tanqueray
It isn't even the weekend
Baby that's,how i know,you're the one for me

I wanna party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and party

Cause when the sun sets baby
On the avenue
I get the drunk sex feeling
Yeah when I'm with you
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do

We got that sweet hot loving
Dancing in the dark
Out in the streets we're running
Shut down every block
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do
How we do,that's how we do
How we do,that's how we do

Hungover I think I'm broken
You the fax is a shot of Jack
I said man what are you smoking
But all right,pour a glass,and we're throwing back

Cause when the sun sets baby
On the avenue
I get the drunk sex feeling
Yeah when I'm with you
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do

I wanna party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and party

We got that sweet hot loving
Dancing in the dark
Out in the streets we're running
Shut down every block
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do
How we do,that's how we do
How we do,that's how we do

How we do,that's how we do
How we do,that's how we do
How we do,that's how we do
(and party and bullshit)
How we do,that's how we do
(and party and bullshit)
(and party and bullshit)

And party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and party
I wanna party and bullshit
And party and bullshit
And party and bullshit
And party and party

Cause when the sun sets baby
On the avenue
I get the drunk sex feeling
Yeah when I'm with you
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do

We got that sweet hot loving
Dancing in the dark
Out in the streets we're running
Shut down every block
So put your arms around me baby
We're tearing up the town
Cause that's just how we do
How we do,that's how we do
How we do,that's how we do

How we do,that's how we do
(and party and bullshit)
How we do,that's how we do
(and party and bullshit)
(and party and bullshit)
(and party and bullshit)
(and party and party)


Si Bejme Ne (party)

Dhe party dhe ***
Dhe party dhe ***
Dhe party dhe ***
Dhe party dhe party

U pengova tek dritarja
hapa qe te hyj ndricimi i drites
makijazh per te gjitha
Cfar ndodhi? cfar ndodhi?
Cfar ndodhi mbrem ?

Dukesh aq i bukur kur flen
duke ngrohur shikshen tende Tanqueray
nuk eshte fundjav
zemer ashtu esht, si e di, se je i vetmi per mua

Dua party dhe ***
Dhe party dhe ***
Dhe party dhe ***
Dhe party dhe party

Sepse kur dielli vendoset zemer
ne perendim
me jep sensacion seksual
po, kur jam me ty
keshtu qe vej duar e tua rreth meje zemer
do e bejm copa qytetin
sepse ne keshtu e bejme

E kemi kete dashuri te embel
duke kercyer ne erresir
vrapojm neper lagje
mbyllet cdo mahall
keshtu qe vej duar e tua rreth meje zemer
do e bejm copa qytetin
si bejeme ne , keshtu e bejme ne
si bejeme ne , keshtu e bejme ne
si bejeme ne , keshtu e bejme ne

Mendoj se humba mendjen
Ti : Fax eshte dolli e Jack
Un: Ore burr cfar po tymos
por gjith mir, per nje got, dhe jemi kthyer prapa!

Sepse kur dielli vendoset zemer
ne perendim
me jep sensacion seksual
po, kur jam me ty
keshtu qe vej duar e tua rreth meje zemer
do e bejm copa qytetin
sepse ne keshtu e bejme

Un Dua party dhe ***
Dhe party dhe ***
Dhe party dhe ***
Dhe party dhe party

E kemi kete dashuri te embel
duke kercyer ne erresir
vrapojm neper lagje
mbyllet cdo mahall
keshtu qe vej duar e tua rreth meje zemer
do e bejm copa qytetin
si bejeme ne , keshtu e bejme ne
si bejeme ne , keshtu e bejme ne
si bejeme ne , keshtu e bejme ne

si bejeme ne , keshtu e bejme ne
si bejeme ne , keshtu e bejme ne
si bejeme ne , keshtu e bejme ne
(Party dhe ***)
si bejeme ne , keshtu e bejme ne
(Dhe party dhe ***)
(Dhe party dhe ***)

Dhe party dhe ***
Dhe party dhe ***
Dhe party dhe party
Un Dua party dhe ***
Dhe party dhe ***
Dhe party dhe ***
Dhe party dhe party

Sepse kur dielli vendoset zemer
ne perendim
me jep sensacion seksual
po, kur jam me ty
keshtu qe vej duar e tua rreth meje zemer
do e bejm copa qytetin
sepse ne keshtu e bejme

E kemi kete dashuri te embel
duke kercyer ne erresir
vrapojm neper lagje
mbyllet cdo mahall
keshtu qe vej duar e tua rreth meje zemer
do e bejm copa qytetin
si bejeme ne , keshtu e bejme ne
si bejeme ne , keshtu e bejme ne
si bejeme ne , keshtu e bejme ne

si bejeme ne , keshtu e bejme ne
(Party dhe ***)
si bejeme ne , keshtu e bejme ne
Dhe party dhe ***
Dhe party dhe ***
Dhe party dhe party

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019