A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 29-04-2016
  Rita Ora këngëtarja e cila ka korrur shumë suksese në skenën ndërkombëtare, vazhdimisht poston fotografi nëpër rrjetet socialale për fansat e saj. 150/150612 Rita nuk e ka problem që të postojë fotografi ku shihet gjysmë e zhvishur pasiqë vetë këngëtarja ka pozuar nudo për revistat më prestigjioze. Këtë herë motrat Ora janë fotografuar në banjë dhe duken mjaftë tërheqëse....

 • 29-02-2016
  Këngëtarja me famë botërore Rita Ora e cila njëherit është e shpallur edhe ambasadore e Kosovës mesa duket për shkak të disa problemeve në karrierën e saj ose thjeshtë për mosdashje ka ironizuar pjesmarrjen e çunave të filmit "Shok" mbrëmë në ndarjen e çmimeve "Oscars 2016". Artistë të shumtë nga e gjithë bota kishin shprehur mbështetje për çunat duke iu uruar atyre fitoren por si duket kjo gjë nuk i ka interesuar Ritës. Nuk mund të aludohet edhe se Rita nuk ka qenë në rrjedhat e mbrëmjes "Oscars", pasi vitin e kaluar ajo ishte e ftuar speciale për të performuar në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve, ndaj ajo ka qenë në dijeni edhe...
 • 22-02-2016
  Këngëtarja Rita Ora është parë në rrugët e Los Angelos duke shëtitur nën shoqërinë e një djaloshi misterioz, të pa njohur për mediat. Ajo është fotografuar nga paparacët dhe është veçuar për veshjen e saj prej leopardit plot stil. Megjithatë enigmë për mediat mbetet djaloshi, për të cilin edhe mund të aludohet se është një nga të dashurit e ri të Rita Orës....

 • 11-02-2016
  Këngëtarja e famshme Rita Ora ndodhet së fundmi në Dubai për të promovuar linjën e saj më të re të veshjeve nga "Adidas", e me të shkuar atje ajo është mirëpritur në aeroport nga një numër i madh fansash. E veçanta e pritjes në aeroport kanë qenë disa fansa të cilët e kanë pritur atë me flamurin e Kosovës dhe sigurisht që ky fakt e ka bërë Ritën tej mase të lumtur....

 • 04-02-2016
  Po përflitet se kompania e saj është në rrezik financiar dhe se fotot nudo i kanë sjellë asaj përfitime materiale, por prap se prap asaj duket se nuk po ia ndjen. Fjala është për këngëtaren Rita Ora e cila së fundmi ka publikuar një set të ri fotosh nudo. Ajo është shfaqur topless edhe në kopertinën e një eviste, ndërkohë po përflitet se është paditur edhe nga kompania e Jay Z. Rita gjithashtu vetëm sa është bërë pjesë e një fushate të “Love” me foto të “nxehta” ku janë përfshirë edhe Selena Gomez, Kendall Jenner, Emily Ratajkow...

 • 27-01-2016
  Këngëtarja Rita Ora ka qenë mjaft herë në syrin e mediave për lidhjet e saj të dashurisë, madje disa media pretendojnë se mund të publikojnë edhe një list të tërë meshkujt me të cilët pretendohet se Rita Ora ka qenë bashk. Së fundmi ajo thuhet se ka nisur një lidhje të re dhe se bëhet fjalë për reperin Yoni Laham. Në rrjetet sociale gjithashtu qarkullojnë disa foto të cilat e shfaqin Ritën në krahët e djaloshit. 149/149099 ...

 • 26-01-2016
  Këngëtarja Rita Ora është bërë pjesë e javës së modës në Paris e përderisa është atje ka shfrytëzuar rastin për të paraqitur disa nga veshjet më në trend kohëve të fundit. Në një nga ceremonitë e mbajtura atje Rita është shjfaqur me një fustan të kuq me shumë stil i cili e bënte Ritën të dukej magjepsëse. 149/149077 ...
 • 21-01-2016
  Këngëtarja Rita ora ka postuar një foto mbrëmë në rrjetin e saj në Snap Chatt, ku është fotografuar nga makina e saj. Në foto ajo shihet me flokët e shthurura dhe me një grim shumë të rëndë i cili e bën të duket si gangstere dhe e dehur....

 • 18-01-2016
  Këngëtarja Rita Ora është tashmë nga fytyrat publike më të njohura të gjithë botës andaj dalja e saj nëpër evente apo shfaqje të ndryshme televizive duhet të trajtohet me mjaft kujdes. Së fundmi përmes rrjeteve sociale Rita ka postuar një foto ku ka treguar ekipin e saj i cili i qëndron afër çdo herë. Ekipi i saj përbëhet nga 5 persona, 2 grimere, parukierja si dhe 2 persona të tjerë të sigurisë....
 • 12-01-2016
  Këngëtarja Rita Ora ende po shijon suksesin e saj në Amerikë, madje ajo është duke pregaditur një këngë të re bashk me klip që do të publikohet muaj e ardhshëm. E derisa jemi tek Rita nuk mund të lëjmë pa komentuar edhe jetën private, kjo pasi ajo gjithmonë ka rënë në sy për shkak të meshkujve që ka pasur në krah. Një foto e saj e publikuar së fundmi është bërë temë në media, kjo për shkak se ajo është fotografuar në krahët e DJ të njohur, Skrillex. Edhe pse Rita nuk ka thënë asnjë gjë duke treguar se janë vetëm miq, fotoja k...

 • 08-01-2016
  Është një nga këngëtaret më të famshme, por edhe ajo si të gjithë dikur ka pasur një fëmijëri. Rita Ora edhe pse tashmë e rritur dhe e suksesshme ende ndjen nostalgji për vitet e kaluara. Së fundmi Rita ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku shihet bashk me shoqërinë e saj atëherë kur ishte adoleshente, mbase rreth moshës 16 vjeç. Rita ka kujtuar me mallë ato kohëra ku mund të dilte lirshëm nëpër rrugë, pa pasur "frikën" se një turmë e madhe fansash papritur mund ti afrohen...! 148/148466 ...

 • 29-12-2015
  Këngëtarja Rita Ora ka pasur një vit mjaft të ngarkuar, andaj ka vendosur që në fundvit ti japë vetes pak pushim. Ajo ka zgjedhur si destinacion Majemin, ku ka shfrytëzuar edhe kohën me diellë atje për të bërë pak plazh. Nëpërmjet disa fotove të saj të cilat po qarkullojnë në rrjetet sociale shihet Rita me bikini dhe tejet seksi. Ajo është bërë temë edhe në mediat serbe të cilat e kanë cilësuar si femër shumë seksi, e ndërsa në media botërore u përfol për gjoksin e saj me të cilin "çmend" fansat e saj....

 • 18-12-2015
  Pas disa tentimeve të dështuara për të lansuar albumin e saj në Shtetet e Bashkuara, Rita Ora ka paditur labelin e saj Roc Nation dhe shefin Jay Z, të cilët sipas saj i kanë zvarritur karrierën. Pas një ankese që ajo ka paraqitur në Los Angeles, Rita ka thënë së është lënë e vetme, dhe Jay Z e ka zhvendosur vëmendjen tek menaxhimi i sportit dhe ndërmarrjeve të tjera, transmeton Indeksonline. “Kur Rita ka nënshkruar, Roc Nation dhe ekzekutivët i janë përkushtuar shumë asaj si artiste”, shkruhet në ankesë. “Pasi interesat e Roc Nation ndryshuan dhe bashkëpunëtorët e Ritës u fokusuan në biznese dhe çështje të tjera, nuk ka mbe...
 • 04-12-2015
  Këngëtarja Rita Ora ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet bashk me një shoqen e saj së bashku në një krevat, ku madje shoqja e saj Charli XCX ka drejtuar gishtin e mesëm nga kamera. Mesa duket Rita është në një udhëtim dhe ndodhet jasht shtetit, larg nga shoqja e saj, pasi që në mbishkrimin e fotos Rita ka shkruar se ajo po i mungon shumë asaj....

 • 28-11-2015
  Prej kohësh qarkullojnë fjalët se Rita Ora është në një marrëdhënie me reperin Krept Johnson dhe duket se këngëtarja me origjinë shqiptare ka vendosur t’i konfirmojë këto thashetheme. 25-vjeçarja nuk hezitoi të hiqte dorën nga krahu i Krept gjatë daljes nga një restorant në Londër, ku besohet së të dy kishin shijuar një darkë romantike. Duke cituar një burim pranë bjondes, “The Sun” shkroi: “Rita po shijon jetën e saj si beqare, por e sigurt që ka një tërheqje mes saj dhe Krept. Ata kanë kohë që e njohin njëri-tjetrin dhe shkojn...

 • 26-11-2015
  Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora ka festuar mbrëmjen e djeshme 25 vjetorin e saj. Miq të shumtë ishin të ftuar në këtë përvjetor të saj, mes tyre edhe piloti i Formula 1, Lewis Hemilton. E veshur e gjitha me të zeza, Rita Ora dukej e mrekullueshme. Këngëtarja është fotografuar teksa mbante në duar një buqetë të madhe më lule dhe tullumbace ku shkruhej “Gëzuar ditëlindjen!”....
 • 25-11-2015
  Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka publikuar së fundmi në rrjetin e saj social në Snap Chat një video për ndjekësit e saj. Në video Rita shfaqet me një grim tepër interesant. Ajo në sy kidhte të vendosur gur vezullues dhe këndonte jewels on my eyes. Ndërsa më vonë për fansat thoshte: "Sytë nuk mund ti hap, të dua ty"....
 • 24-11-2015
  Rita Ora së fundmi ka publikuar një fotografi e cila mesa duket i ka ngjallur nostalgji për të kaluarën dhe flokët e saja të “shëndoshë”. “Kur kam pasur më shumë flokë. Por më pëlqejnë”, ka qenë mbishkrimi i bukuroshes shqiptare. Ndërsa që duket se flokët e saja kaçurrele i shkuakan asaj tej mase....
 • 22-11-2015
  Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora edhe një herë ka shkëlqyer në shoun Brtianik. Rita Ora ka shndritur edhe këtë mbrëmje në natën e rezultateve në talent shoun X Factor UK. ] Rita ka veshur një palë pantallona të ngjitura, të bardhë ndërsa ka shpalosur gjoksin dhe flokët i janë përshtatur për mrekulli. Ndërkaq, Rita ka shpëtuar dy nga vajzat e saj konkurrente, ndërsa Lousia dhe Lauren janë kandidate serioze për fitore këtë vit....

 • 21-11-2015
  E pranishme në Kosovë, për pjesëmarrjen në TEDxPrishtina, Elena Ora e njoftun si motra por edhe menaxherja e yllit botnor Rita Ora, tregon qysh u ba pjesë e këtij edicioni. Ajo thotë se fakti që Rita asht ba ambasadore e Kosovës, e ka shty’ me mendue për vendin e saj të origjinës. Simbas Elenës, Shkolla e Arteve Skenike që Rita Ora pritet me hapë në Prishtinë, ka me i mësue nxanësit si me përfitue nga performanca në skenë. Ajo thotë se Kosova po i humbë talentet....
 • 21-11-2015
  Megjithatë ,Rita Ora i qoj gjërat në një nivel tjetër,kur ajo zbuloj natën e së premtes në episodin e Alan Carr që ajo do të donte që të ketë marrëdhënie me idollin e saj Madonën, transmeton indeksonline. Tani Rita e cila ka gëzuar një varg prej romancave te profilit të lartë ka thëne pavarësisht orientimit te saj heteroseksuale ,atë e joshë Madonna....
 • 20-11-2015
  Tashmë është bërë e ditur që këngëtarja Rita Ora sapo ka përfunduar fotografitë për kalendarin e saj për vitin 2016. Fotot nga më të ndryshmet do ta shoqërojnë këtë kalendar i cili del në shitje në dhjetor. Në disa nga fotot e postara nga Rita në rrjetet e saj sociale, shihet se fotosesioni do të jetë mjaft seksi, madje në njërën nga fotot Rita do të shfaqet edhe topless....
 • 19-11-2015
  Rita Ora ka mbetur jashtë listës së çmimeve “American Music Awards. Pavarësisht shumë hiteve të padiskutueshme, ajo nuk është nominuar në asnjë kategori të çmimeve AMA, ndërkohë që të shumtë janë emrat e nominuar në kategoritë e këtij eventi të rëndësishëm të muzikës botërore. Taylor Sëift, Ed Sheeran dhe The Weekend janë artistët që dominojnë listën në shumicën e kategorive për këtë vit. Prezantimi këtë vit i është besuar Jennifer Lopez, e cila ka filluar përgatitjet. Ceremonia e ndarjes së çmimeve “American Music Awards 2015”, do të mbahet në Las Vegas këtë të diel, në datën 22 nëntor....
 • 18-11-2015
  Rita Ora po vazhdon sukseset e saj në Amerikë dhe në Britaninë e Madhe. Së fundmi projekti i saj më i ri ka qenë realizimi i një kalendari për vitin 2016. Në foto të këtik kalendari Rita do të shfaqet mjaft seksi dhe me disa foto artistike. Rita ka publikuar njërën nga fotot në rrjetin e saj social në Instgagram dhe në mbishkrimin e saj ka shkruar: "Zyrtarisht kalendari im për 2016 tashmë është në shitje ose mund ta bleni në ëëë.danilo.com, foto ekskluzive që nuk i keni parë asnjëherë më parë”...

 • 17-11-2015
  Është Rita Ora, ajo që po mban primatin, si njëra ndër këngëtaret më të famshme në botë. Rita e cila po vazhdon të shijojë suksesin e albumit të saj të fundit, shkruan Indeksonline. Ora, ka pozuar për revistën e njohur “SELFMagzine”, ku dhe ka shkëlqyer në gjithë setin fotografik. 147/147156 ...
 • 16-11-2015
  Moda e gjyqtarëve të X Factor-it është bërë element kryesor në këtë talent show. Cheryl Fernandez- Versini dhe Rita Ora nuk dështuan që të sjellin magji as të dielën mbrëma, transmeton Indeksonline. 32 vjeçarja Cheryl dukej sensacionale me një fustan të mrekullueshëm nga ari i dizajnuar nga Stephane Rolland. Ndërkaq, Rita ka mbajtur stilin e saj të zakonshëm me një stil i cili është cilësuar si më i guximshmi deri më sot. Ajo kishte veshur vetëm një gjaket sportive ku tregonte këmbët e saj të cilat shkëlqenin....

 • 15-11-2015
  Rita Ora së fundmi është shfaqur vetëm në sytjena dhe në një rrjet e cila i vë në pah asaj gjoksin pas përfundimit të X Factor. Gjatë mbrëmjes së audicionit ajo shkëlqeu me fustanin e saj joshës, ndërsa që pasi la studiot e X Factor ajo u shëndrruar në një tjetër simbol seksi. Këngëtarja 24’ vjeçare rrezikoi me rrjetën e vendosur në trup duke i lënë shumë pak hapësirë imagjinatës....
 • 12-11-2015
  Këngëtarja e njohur, Rita Ora, ka shkëlqyer në mbrëmjen e “Bambi Aëards 2015. E veshur me një fustan me ngjyra të përziera, Ora është dukur për mrekulli, transmeton Indeksonline. Me këtë rast, Ora është nderuar me çmimin “Artistja më e mirë”....

 • 12-11-2015
  Madonna, siç duket, edhe një herë po ‘kopjon’ këngëtaren Taylor Swift. Pas videoklipit në të cilin ka mbledhur të famshmet si Katy Perry, Beyonce, Nicki Minaj e Rita Ora, këngëtarja që konsiderohet mbretëreshë e muzikës Pop, Madonna është akuzuar se ajo ka kopjuar idenë e Taylor Swift, e cila të njëjtën gjë ka bërë me klipin e këngës ‘Bad Blood’. Tani Madonna duket se po e kopjon edhe idenë që këto të famshëm të marrë në skenat e koncerteve të saj, si befasi. Pas Katy Perry, ishte radha e Rita Orës që t’i bashkohet ‘mbretëres...

 • 08-11-2015
  Këngëtarja Rita Ora është bërë temë e mediave për gafën e madhe të ndodhur mbrëmë ku sipas mediave britanike Rita gjatë prezantimit të konkurentës së saj në X Factor, harroi emrin e konkurentes. Megjithatë edhe pse ndoshta ndodhi kështu Rita ia doli mjaft mirë ta kamuflazhoi këtë situatë duke thënë: : “ Konkurrentja e radhës është e mahnitshme, ajo është vajza ime”, ka thënë Rita, transmeton Indeksonline. Anëtari kryesor i kësaj jurie i është drejtuar Ritës duke i thënë se ajo ka harruar emrin e konkurrentes të saj, mirëpo ajo ia ktheu shpejt: “Ju nuk e keni e keni harruar, unë bëra shaka është Monika”, ka përfunduar Rita duke...

Faqet:
1
>
>>

» Dërgo Një Lajm »
teksteshqip.com © 2007 - 2018