Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riza Selimi - M'fal Të Thashë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Se s’kem meu bashkue e kem dit mire
Por dashnit pa hile harrohen veshtir
Tash nuk na ka mbetur as nje fije shpres
Si ta kerkoj fatin ne tjeter adres

Ref;
M’fal m’fal te thash, m’fal m’fal me the
Qe nje kuror su lidh per ne
Si ne te dy mos pafshim kanë
Gjithqka I lidh veq koha i n’dan

Se s’kem meu bashkue te kam than shume herë
Por sa t’me rrah zemra ste harroj asnjeher
Qka te bëjm kurfati shpinen po naj kthen
Tash si te trokasim ne nje tjeter derë

Ref;
M’fal m’fal te thash, m’fal m’fal me the
Qe nje kuror su lidh per ne
Si ne te dy mos pafshim kanë
Gjithqka I lidh veq koha i n’danPublikimi: 19/11/2012


Riza Selimi - M'fal Të Thashë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'fal Të Thashë".
3. Video është e këngës "M'fal Të Thashë", por nuk këndohet nga Riza Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Riza Selimi:


Komente 0