Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riza Selimi - Kur Kendoj Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Je e bardh si bora n'Sharr
Kur m'shikjon me djeg si zjarr
Duke qeshur me afrohesh
Ma merr zemren dhe largohesh

Kur kendoj per ty
Dhimbjet me pushojn
Sa edhe bylbylat
N'dalen dhe degjon

Sa te shoh midis Tetoves
Fluturo n'male Tropojes
Me ike shpejt si vala e Drinit
Pellumbesh e Dukagjinit

Ku t'do zemra shkop moj zane
E prap eja me rri pran
Dhe degjoj o kengt e mia
Se per mu t'ka rrit Shqipnia
Riza Selimi
Publikimi: 27/12/1999


Riza Selimi - Kur Kendoj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Kendoj Per Ty".
3. Video është e këngës "Kur Kendoj Per Ty", por nuk këndohet nga Riza Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Riza Selimi:


Komente 0