Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riza Selimi - Lulja Shpirtit Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Po t’këndoj me permallim
Oj moj lulja e shpirtit tim
Kalun vitet e me su pam
Dashuria ime pare

Ref;
Pa ty dita veqë po zgjatet
Pa ty nata spo shkurtohet
N’degjo pra kete kangen time
Smuj pa ty zemra ime

Jeta shkon si ujë mbi zallë
Ditë për dit me mbush me mallë
Prej at dite qe jemi nda
Gezim per mua ma nuk pate

Ref;
Pa ty dita veqë po zgjatet
Pa ty nata spo shkurtohet
N’degjo pra kete kangen time
Smuj pa ty zemra imePublikimi: 06/03/2013


Më Shumë Këngë Nga Riza Selimi:


Komente 0


Riza Selimi - Lulja Shpirtit Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulja Shpirtit Tim".
3. Video është e këngës "Lulja Shpirtit Tim", por nuk këndohet nga Riza Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.