A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Robb Daddy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Emri i Vërtetë:
  • Robert Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Robb Daddy është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Emri i tij i vertet eshte Robert Krasniqi. Ka disa kenge, ku me te njohurat jane:"Erën e saj" ne bashkpunim me Adelina Berisha dhe "AYO (Ajo)" ne bashkpunim me Benny(Benjamin Ajrrullahu). Eshte edhe lyricswriter i disa kengeve te kengetareve te tjere. Ka qene edhe pjese e grupit Bermuda Crew ku ka publikuar disa kenge, me e njohura eshte "Edhe Qka". Më datë 8 Dhjetor 2012, Robb Daddy publikon videoklipin "We Party", në bashkëpunim me Xhinxh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Cadox

Napoleon

Dossi A.K.A Professional's

Dr.Nushi

Potera

Herolind Ramabaja

Burim Hoxha

Papushi

Bujaa

Besmir Spahiu


Tags: Robb Daddy, Robert Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019